Tester Automatyzujący (Java)

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

CHARAKTERYSTYKA OFERTY:
  • Miejsce pracy: hybrydowo (4x zdalnie, 1x z biura w Warszawie)
  • Start: ASAP (max 2 tygodnie OW)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS, współpraca długofalowa
  • Stawka: 130 -160 zł/h netto + VAT
  • Klient: branża ubezpieczeniowa
ZAKRES ZADAŃ:
  • Definiowanie strategii testowej dla automatyzacji testów
  • Projektowanie i implementacja frameworków do automatyzacji testów
  • Promowanie najlepszych praktyk oraz zasad architektonicznych, programistycznych i testowych wśród zespołów odpowiedzialnych z automatyzację
  • Specjalista będzie pracował rozwijając i utrzymując platformę do testów automatycznych, systemu do obsługi polis majątkowych.

Kogo poszukujemy?

WYMAGANIA:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Minimum 3 lata programowaniu z użyciem języku Java
  • Dobra znajomość BD – Postgresql, Oracle
  • Znajomość SQL, Liquibase, Spring/SOAP, Git, JS, Jenkins
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną
MILE WIDZIANE:
  • Znajomość Selenium oraz Cucumber
  • Doświadczenie w automatyzacji testów

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 130-160 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub hybrydowo

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.