Analityk Systemowy IT

apreel Sp. z o.o.

Dla naszego klienta z branży bankowości szukamy Analityka Systemowego.

Projekt: Analityk do procesu kredytowego

Wymagania:
  • Ok. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych (analiza systemowa), w obszarze bankowości, w projektach dotyczących wytwarzania oprogramowania.
  • Znajomość notacji BPMN i UML oraz narzędzia typu CASE (mile widziany Enterprise Architect).
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji funkcjonalnej, systemowej.
  • Znajomość założeń architektury SOA i ESB oraz koncepcji z zakresu integracji systemów.
  • Znajomość metodyki zwinnej.
  • Wiedza z zakresu rozwiązań informatycznych oraz metodyk, standardów i narzędzi związanych z rozwojem oprogramowania.
  • Umiejętność identyfikowania i wizualizacji zależności oraz powiązań pomiędzy aplikacjami czy komponentami systemu.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka).

Kogo poszukujemy?

Zadania:
  • Bezpośrednia współpraca z developerami i architektami systemów nad rozwojem aplikacji bankowej.
  • Konwersja wymagań biznesowych na specyfikacje funkcjonalne i techniczne.
  • Przygotowanie dokumentacji w zakresie analitycznym, propozycji rozwiązań funkcjonalnych oraz rozwiązań technologicznych we współpracy z architektami.
  • Udział w ciekawych i rozwijających projektach technologicznych, budując aplikacje w architekturze mikroserwisowej zarówno w chmurze prywatnej jak i publicznej.

Oferta:
  • Lokalizacja: Warszawa, hybryda 1-2 x w tygodniu w biurze, ul. Chmielna
  • Start: ASAP
  • Zatrudnienie: przez apreel na zasadach B2B

Języki:

  • Polski

  • 150-160 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub hybrydowo

Oferujemy nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole. Jasne zasady współpracy oraz szybkość w opłacaniu faktury.