Senior .NET Developer / Team Lead

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Miejsce pracy: hybrydowo (1 w tygodniu praca z biura we Wrocławiu/Warszawie). Mogą pojawić się wyjazdy służbowe do Niemiec.
  • Start: max 1 miesiąc okresu wypowiedzenia
  • Współpraca: B2B z ITFS, współpraca długoterminowa
  • Stawka: 110-130 zł/h netto + VAT
  • Proces rekrutacyjny: Krótka rozmowa z ITFS -> 2x Rozmowa z Klientem
Zadania:
  • Kierowanie zespołem programistów w złożonym rozwiązaniu opartym na platformie Azure
  • Tworzenie wysokiej jakości kodu w międzynarodowym zespole deweloperskim
Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe (dofinansowanie do opieki medycznej, karty sportowej oraz darmowy pakiet księgowy do 3 faktur miesięcznie)
  • Opiekę dedykowanego konsultanta podczas rekrutacji, wdrożenia oraz przez cały okres trwania współpracy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pracę przy ciekawym i rozwojowym projekcie

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość technologii .NET (C#, .NET Core, Entity Framework lub NHibernate, WCF)
  • Doświadczenie z usługami Azure (Functions, Logic apps, Web Apps, SQL Server lub inne)
  • Praktyczna wiedza z zakresu Event Sourcingu i Architektury Azure
  • Znajomość wzorców architektonicznych i projektowych
  • Doświadczenie w pracy z web services API (SOAP/REST)
  • Znajomość SQL
  • Doświadczenie w zarządzaniu kodem źródłowym (GIT)
  • Płynna znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
  • Wyższe doświadczenie techniczne

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 110-130 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub hybrydowo

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.