SysOps (Remote)

10000-16000 PLN miesięcznie (Umowa zlecenie)

Xopero Software

Czym będziesz się zajmować?

Twoje zadania:
  • praca zespołowa nad rozwojem i modernizacją istniejącej infrastruktury, którą wykorzystujemy do świadczenia naszych usług (Xopero ONE oraz GitProtect) klientom końcowym, zgodnie z obowiązującymi standardami;
  • utrzymanie, monitoring i zarządzanie infrastrukturą krytyczną z uwzględnieniem dyżurów;
  • dbanie o bezpieczeństwo i zarządzanie bezpieczeństwem w podległych infrastrukturach,
  • współpraca z zespołem programistów nad rozwojem usług uruchamianych w modelu SaaS.

Kogo poszukujemy?

Nasze oczekiwania:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku SysOps lub podobnym związanym z zarządzaniem infrastrukturą;
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy z klastrami Kubernetes;
  • bardzo dobra znajomość i doświadczenie w pracy z technologiami konteneryzacyjnymi (Kubernetes, Docker, Ceph);
  • znajomość baz danych: PostgreSQL, LiteDB oraz SQLite;
  • sprawne poruszanie się po system z rodziny Linux - CentOS, Ubuntu, Debian i znajomość zagadnień z zakresu hardeningu;
  • znajomość i umiejętność konfiguracji nginx web server;
  • komunikatywna znajomość języka polskiego i angielskiego.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 10000-16000 PLN miesięcznie (Umowa zlecenie)
  • Umowa zlecenie - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • 9000-13000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Płatny "urlop" dla B2B, Płatne "chorobowe" dla B2B

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

Jesteśmy wiodącym producentem oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych i disaster recovery. Mamy ponad 14-letnie doświadczenie na rynku. Nasze produkty to Xopero ONE, Xopero Unified Protection i GitProtect.io. Specjalizujemy się w zabezpieczaniu środowisk fizycznych, wirtualnych, usług SaaS oraz narzędzi DevOps (jako nieliczni na świecie!). Jesteśmy prekursorem rozwiązań chmurowych - byliśmy na rynku jeszcze zanim ktokolwiek w Polsce słyszał o usługach takich, jak Dropbox czy Google Drive. Z naszych rozwiązań korzystają użytkownicy na wszystkich kontynentach! Jesteśmy partnerem m.in. Orange, T-mobile, ESET. Dzięki naszym produktom możesz zabezpieczyć całe środowisko biznesowe: od pojedynczego urządzenia po całą infrastrukturę IT! 🚀