Senior Node.js Developer (Remote)

TeamQuest

Dla naszego klienta, nowoczesnej firmy IT, która jest częścią holdingu grupy kapitałowej poszukujemy osób na stanowisko Senior Node Developer.

Firma ta specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych systemów IT, rozwiązań webowych oraz aplikacji mobilnych. Posiada bogate doświadczenie w tworzeniu rozwiązań dla sektora mediów, prawa i administracji. Zespół firmy składa się z najlepszych, wysoko wykwalifikowanych programistów, inżynierów, projektantów i menedżerów, którzy mają wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży IT.

Jeżeli szukasz firmy, która łączy innowacyjność, jakość i nowoczesne technologie, ta firma jest dla Ciebie.

Senior Node Developer

💲 16000 - 18000 PLN (B2B | UoP) Praca zdalna👈

Zadania:
  • Tworzenie i rozwój produktów elektronicznych oraz serwisów internetowych, z których regularnie korzysta 12 milionów osób
  • Wdrożenie standardów tworzenia aplikacji opartych o mikrousługi
  • Dbanie o przepływ wiedzy w zespole
  • Zapewnienie wysokiej jakości kodu
  • Pisanie testów jednostkowych oraz integracyjnych
  • Aktywny udział w code review
  • Rozwój dokumentacji technicznej
  • Współpraca z zespołem frontendowym
  • Aktywny udział w dbaniu o architekturę rozwiązań
  • Analiza wydajnościowa implementowanych rozwiązań

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość NodeJS
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript / TypeScript
  • Praktyczna znajomość frameworków HapiJS oraz ExpressJS
  • Znajomość Npm/Yarn, Docker, Docker-Compose
  • Praktyczna znajomość RabbitMQ oraz Redis/Memcache, Jest
  • Znajomość bazy Postgres
  • Umiejętność projektowania aplikacji klient-serwer opartych na http, Web Services, REST, JSON
  • Znajomość środowiska Linux i operacji konsolowych (bash)
  • Praktyczna znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Min. 4-5 lat doświadczenia w projektowaniu i wytwarzaniu aplikacji
Mile widziane:
  • Znajomość ElasticSearch, XML będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie z Azure lub/i AWS

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 16000-18000 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • 15000-16000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Płatny "urlop" dla B2B

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

Pracownicy HR, którzy tworzą trzon naszej firmy. Bazując na swojej wiedzy teoretycznej i doświadczeniu w branży, poszukują i znajdują profesjonalistów IT o szerokim spektrum specjalizacji.