Big Data (Remote)

IT Contracting by Pentacomp

Czym będziesz się zajmować?

Twoje zadania:
  • Utrzymaniem ciągłości działania ekosystemów Big Data.
  • Administracją systemami operacyjnymi.
  • Administracją bazami danych.
  • Dbanie o wysoką jakość kodu, tworzenie wydajnych i efektywnych rozwiązań.
  • Współpraca z zespołem projektowym pod kątem kluczowych systemów naszego Klienta.

Kogo poszukujemy?

  • Min. 5 letnie doświadczenie na projektach komercyjnych,
  • doświadczenie w zakresie monitoringu i optymalizacji wydajności Hadoop/Spark;
  • doświadczenie w budowaniu bazy danych opartych o wykorzystywany język SQL;
  • doświadczenie w pracy z nierelacyjnymi bazami danych NoSQL: MongoDB, Cassandra, HBase lub innymi równoważnymi nierelacyjnymi bazami danych;
  • znajomość platformy Hadoop;
  • doświadczenie w korzystaniu z co najmniej dwóch rozwiązań informatycznych spośród następujących, użytkowanych przez Zamawiającego: Apache Spark, Scala, Hive, Oozie, Pig, Sqoop, Impala, Kafka.
  • Możliwa praca na część etatu :)

Języki:

  • Polski

  • 140-180 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

Pentacomp - Rozwiązania IT łączące innowacyjność z latami doświadczeń! Think, Feel, Innovate.