Senior Python Developer (Remote)

Scalo Sp. z o.o.

Projekt dotyczy: platformy skierowanej do firm z branży fintech, której zadaniem jest wykrywanie oszustw, oparte na sztucznej inteligencji. Platforma ostrzega interesariuszy w czasie rzeczywistym o naruszeniach i ryzykach oraz dostarcza sugestii dotyczących kroków zaradczych. Zespół zajmie się ulepszaniem i utrzymaniem systemów backendowych, wykorzystując najnowsze technologie AWS. Stos technologiczny: Python, AWS, Cloudformation, Dynamo DB, IAM, Fargate, Lambda.

Zadania:
  • wdrażanie i rozwój oprogramowania zgodnie z planem projektu,
  • proponowanie i wdrażanie ulepszeń i optymalizacji,
  • projektowanie, wdrażanie i utrzymanie systemu i interfejsu API,
  • praca przy skalowalności, niezawodności i bezpieczeństwie systemu,
  • integracja systemów backendowych z innymi komponentami produktu,
  • współpraca z innymi zespołami, w tym programistami front-end, menedżerami produktu i inżynierami QA,
  • pomoc w definiowaniu i weryfikacji technicznej wymagań,
  • wsparcie techniczne dla młodszych stażem developerów,
  • stawka od 160-170 zł/h przy B2B w zależności od doświadczenia.

Kogo poszukujemy?

Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli:
  • posiadasz co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrze znasz język Python,
  • pracowałeś z rozwiązaniami chmurowymi AWS (Cloudformation, Dynamo DB, IAM, Fargate, Lambda),
  • komunikujesz się w języku z angielskim na poziomie  B2/C1,
  • masz doskonałe umiejętności komunikacyjne i lubisz pracować z zespołami interdyscyplinarnymi.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 160-170 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

U nas możesz zmienić projekt lub przejść do innego działu. Rozumiemy, że każdy może potrzebować zmiany lub dopiero szuka swojej zawodowej drogi. Jeżeli projekt, w którym pracujesz nie do końca Ci odpowiada – wspólnie znajdziemy inny. W Scalo jest w czym wybierać.