IT Administrator

8000-11000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Dołącz do zgranego, międzynarodowego zespołu naszego klienta i odegraj kluczową rolę umożliwiając globalne przedsięwzięcie automatyzacji procesów, dzięki utrzymaniu serwerów i sieci.

Zespół odpowiada za helpdesk, utrzymanie sieci, zarządzanie serwerami fizycznymi i wirtualnymi. Jeśli świetnie znasz się na serwerach i sieciach, dołącz do zespołu, aby podzielić się swoją ekspertyzą i otworzyć drzwi do potencjalnego rozwoju w obszarze SAP lub RPA!

Lokalizacja: Poznań/ hybrydowo (3 dni z biura)

Twoje główne zadania:

  • instalacja systemów i oprogramowania (m.in. Windows 10, Windows Server, maszyny wirtualne, kopie zapasowe)
  • instalacja i obsługa urządzeń sieciowych
  • zarządzanie, kontrola, przedłużanie obowiązujących w firmie licencji
  • konfigurowanie, serwisowanie, instalowanie urządzeń biurowych
  • zapewnienie ciągłości działania serwerowni
  • instalacja i obsługa stacji roboczych
  • obsługa zgłoszeń i rozwiązywanie problemów
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie IT.

Kogo poszukujemy?

Nasze wymagania:
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w tym obszarze
  • język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)
  • praktyczna znajomość zagadnień administracyjnych: Active Directory, Windows Server, Office 365, One Drive
  • praktyczna znajomość zagadnień sieciowych
  • analityczny umysł.
Benefity:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP
  • benefity pozapłacowe (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • elastyczne godziny pracy
  • szkolenia (specjalistycze, językowe)
  • środowisko międzynarodowe.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 8000-11000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje

Gdzie będziesz pracował?

Towarowa 37, Poznań lub hybrydowo

Grafton Recruitment is one of the largest recruitment companies in Europe. Since 2018 the company is owned by Gi Group, one of the world’s leading companies providing services for the development of the labour market. Together with Wyser, QiBit and TACK&TMI offers comprehensive HR & recruitment solutions. Joint forces of these five companies allow the group to advise during foreign investments, plan HR processes, recruit and train the personnel for even the largest organizations.