MS Dynamics AX Developer

Goldenore ITC

Dla klienta z branży logistycznej poszukujemy kandydata na stanowisko programisty MS Dynamics AXProponujemy:
  • Pracę hybrydową: raz w tygodniu w biurze w Krakowie lub całkowicie zdalnie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia – oferta zakłada długofalową współpracę,
  • Okazja do współpracy z doskonałymi specjalistami, którzy bardzo chętnie dzielą się wiedzą,
  • Różnorodność narzędzi zapewnia rozwój i brak monotonii,
  • Dobra atmosfera w zespole – istotne są dla nas takie wartości jak: otwartość, szacunek, wzajemna pomoc i wsparcie w rozwoju,
  • Cenimy pasje naszych pracowników, dlatego u nas doświadczysz work-life balance,
  • Nieustanną możliwość podnoszenia umiejętności zawodowych,
  • Możliwość uzyskania certyfikatów Microsoft.

Kogo poszukujemy?

Zadania:
  • Programowanie w Microsoft Dynamics AX 2009/2012,
  • Rozwój systemu Microsoft Dynamics AX u obecnych klientów,
  • Udział we wdrożeniach systemów ERP/WMS,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.
Oczekiwania:
  • Umiejętność samodzielnego programowania w X++ w środowisku AX 2009/2012,
  • Znajomość narzędzia Microsoft Dynamics AX 2009/2012 Debugger,
  • Podstawowa znajomość bazy danych MS SQL Server,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i swobodną komunikację.

  • Znajomość technik tworzenia aplikacji mobilnych (Windows CE, Xamarin),
  • Doświadczenie w programowaniu C#,
  • Doświadczenie w MS Dynamics 365 Finance & Operations.

Rekrutacja jest jednoetapowa, a feedback zapewniamy w ciągu kilku dni od przesłania CV.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 15000-19000 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie
  • Parking, Parking rowerowy, Pokój relaksu
  • Płatny "urlop" dla B2B

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Kraków lub hybrydowo

KREUJEMY REZULTATY Korzystając z efektywnych, sprawdzonych modeli i rozwiązań, wypracowanych we współpracy z Klientami, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom optymalną realizację projektów, dostosowaną zasobowo i terminowo do ich potrzeb.