Junior EIS Developer (Remote)

EXPinIT & Kamelak sp. j.

Czym będziesz się zajmować?

Zadania:
  • Aktywny udział w projekcie wdrożeniowym EIS;
  • Implementacja 2 produktów od podstaw;
  • Praca w sposób zgodny z Agile;
  • Komunikacja z pozostałymi członkami zespołu.

Planowany start: kwiecień/maj 2024

Długość projektu: 12 miesięcy +możliwość przedłużenia

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Min. rok doświadczenia w programowaniu w Java;
  • Min. rok praktycznego doświadczenia z EIS (wersja 12 lub 20);
  • Znajomość przynajmniej jednego z modułów EIS: Policy Core, Billing Core, Claims Core lub inny;
  • Znajomość metodologii Agile/Scrum;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min.B2);
  • Sumienność i komunikatywność.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 17600-22400 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

Od 2016 roku pomagamy naszym Klientom prowadzić projekty, utrzymywać środowiska produkcyjne 24g/dobę 7d/tygodniu 365d/roku. Pomagamy przeprowadzać wdrożenia, integrację, testowanie, optymalizację na wszystkich etapach rozwijania aplikacji w środowiskach testowych, preprodukcyjnych, produkcyjnych oraz także budowę tych środowisk. Nasi Specjaliści są absolwentami uczelni państwowych oraz prywatnych w Polsce takich jak Politechnika Warszawska, Uniwersytet Warszawski, Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych. Razem stanowimy zespół Ekspertów na rynku IT (EXPerts in IT - EXPinIT)