Django Fullstack Developer/Tech Lead (Remote)

ITFS Sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Miejsce pracy: zdalnie
  • Start: zgodnie z okresem wyp.
  • Współpraca: B2B
  • Stawka: 110-130 PLN/h+VAT
  • Godziny Pracy: USA – 8/9am - 4/5pm (Polska 2/3pm – 10/11pm)
  • Projekt: Startup tworzący platformę umożliwiającą współpracę prawną w zakresie migracji pracowniczej pomiędzy pracownikami, pracodawcami i prawnikami.

Zadania:
  • Współpracuj z zespołami interdyscyplinarnymi, aby efektywnie definiować, projektować i dostarczać nowe funkcje.
  • Zapewnij wydajność, jakość i responsywność aplikacji.
  • Współpracuj z kierownikami projektów, aby zapewnić terminową realizację projektu.
  • Przeprowadzaj przeglądy kodu i utrzymuj wysokie standardy w zakresie jakości kodu i projektowania aplikacji.
  • Bądź na bieżąco z nowymi trendami

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • 4+ lata doświadczenia w tworzeniu stron internetowych, ze szczególnym naciskiem na Django.
  • Udokumentowane doświadczenie w projektowaniu, rozwijaniu i utrzymywaniu skalowalnych aplikacji internetowych.
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i myślenia algorytmicznego.
  • Znajomość technologii frontendowych, w tym HTML, HTMX i AlpineJS.
  • Znajomość narzędzi kontroli wersji, w szczególności Git.
  • Umiejętność rozkładania złożonych wymagań na możliwe do wykonania zadania
  • Skłonność do szybkich iteracji zamiast ciężkiej analizy i planowania.
  • Angielski B2+

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 110-130 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.