Android Developer

14000-18000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)

speedapp

Czym będziesz się zajmować?

Rola i Obowiązki
  • Rozwój globalnie wdrożonej aplikacji na platformę Android
  • Tworzenie projektów Proof of Concept (PoC)
  • Wsparcie fazy wdrożeniowej aplikacji dla regionu UE
  • Wdrażanie i utrzymanie środków bezpieczeństwa oraz ochrony danych
  • Uczestnictwo w międzynarodowych spotkaniach
  • Uczestnictwo w przeglądach kodu i wkład w rozwój najlepszych praktyk inżynierii oprogramowania

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji na Androida w językach Java i Kotlin oraz chęć nauki nowych technologii
  • Znajomość najlepszych praktyk ochrony danych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i myślenia krytycznego
  • Umiejętność pisania czytelnego i wysokiej jakości kodu
  • Dobra znajomość języka angielskiego - komunikatywny poziom

Praca w modelu hybrydowym: 3 dni w tygodniu z biura w Warszawie

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 14000-18000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje, Obiady

Gdzie będziesz pracował?

Bracka 25, Warszawa lub hybrydowo

speedapp is an innovative and rapidly developing organization uniting experts in the IT and labor markets. We specialize in three areas: IT specialist outsourcing, IT recruitment, and IT projects implementation. We go above and beyond in our search for better solutions. We are bold and fast. We are a reliable partner for our candidates and clients.