Java Developer

PnP Solutions

Czym będziesz się zajmować?

Zadania:
  • Rozwijanie platformy z branży bankowości,
  • Dodawanie nowych funkcjonalności,
  • Współpraca z zespołem.

Kogo poszukujemy?

Czego oczekujemy?
  • Ok. 2 lata doświadczenia w programowaniu z wykorzystaniem języków obiektowych (Java/Java Enterprise Edition)
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka, matematyka lub inny techniczny dotyczący rozwoju w platformie BPM oraz Eximee
  • Znajomość platformy JBoss jBPM, Grails, języka Groovy, biblioteki ExtJS,
  • Umiejętność budowy interfejsu użytkownika, w tym JavaScript,
  • Umiejętność projektowania rozwiązań z wykorzystaniem Unified Modeling Language (UML).

Języki:

  • Polski

  • Angielski (mile widziane)

  • 90-110 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Łucka 15, Warszawa lub hybrydowo

Dla naszego Klienta z branży bankowej szukamy osoby na stanowisko Java Developer z Groovy, która dołączy do zespołu P&P Solutions. Jeśli interesuje Cię praca hybrydowa z Warszawy, a także masz ok. 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java, czytaj dalej!