Inżynier Serwisu

7000-10000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)

DCG

Czym będziesz się zajmować?

Zakres zadań:
  • Prowadzenie oraz przechowywanie dokumentacji technicznej.
  • Montaż urządzeń na całym świecie.
  • Przeprowadzanie szkoleń z obsługi urządzeń.
  • Prace serwisowe w ramach gwarancji.
  • Wykonywanie okresowych przeglądów technicznych.
  • Wykonywanie napraw pogwarancyjnych.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych (min. 6 miesięcy w roku poza Polską).
  • Język angielski pozwalający na komunikację z klientami międzynarodowymi.
  • Podstawowa wiedza w zakresie konstrukcji mechanicznych.
  • Zdolności manualne, np.: skręcanie, wiercenie, lutowanie.
  • Mile widziani absolwenci: inżynierii produkcji, inżynierii materiałowej, mechatroniki, budowy maszyn oraz techników mechanicznych.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie UoP w wysokości 7000 - 10000 PLN brutto.
  • Wynagrodzenie B2B w wysokości 8000 - 12000 PLN (netto + VAT).
  • Praca stacjonarna z licznymi wyjazdami służbowymi (głownie USA, Azja)
  • Ubezpieczenie zdrowotne płatne w 100% przez pracodawcę.
  • Dofinansowanie do karty sportowej.
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów.
  • Szybki proces rekrutacyjny.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 7000-10000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)
  • Umowa o pracę - Stałe godziny pracy (100%)
  • 8000-12000 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Brak
  • Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Parking

Gdzie będziesz pracował?

Lubelska, Majdan (k. Warszawy)

DCG jest firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów związanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą liczbą prowadzonych przez nas projektów stale poszukujemy nowych pracowników i współpracowników, posiadających wysokie kompetencje w obszarze IT lub w innym obszarze zgodnym z informacjami podanymi w ogłoszeniu. Rekrutujemy dla międzynarodowej firmy będącej partnerem wykonawczym wielu organizacji naukowych i firm technologicznych w zakresie rozwoju technologii i prototypowania. Lider światowej klasy technologii ultradźwiękowych.