C++ Developer

HRO Digital

Czym będziesz się zajmować?

Obowiązki:
  • Rozwój aplikacji C++ związanych z produkcją kart EMV.
  • Programowanie zgodnie z praktykami bezpiecznego kodowania. Znajomość najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa.
  • Wykonywanie skanów bezpieczeństwa kodu i wdrażanie poprawek w oparciu o zalecenia dotyczące bezpieczeństwa.
  • Wykonywanie przeglądów kodu zmian w aplikacji w celu oceny jakości kodu.
  • Wykorzystanie narzędzi takich jak GIT/GitLab, Gerrit, Jenkins i innych narzędzi CI/CD.
  • Zapewnienie bieżącego wsparcia w przypadku problemów operacyjnych związanych z systemem.
  • Tworzenie oprogramowania zgodnie z cyklem życia oprogramowania, dostarczonymi wymaganiami, architekturą techniczną i obowiązującymi zasadami korporacyjnymi.
  • Zarządzanie indywidualnymi zadaniami, w tym możliwość samodzielnego ustalania priorytetów i planowania zadań, monitorowania postępów i raportowania wyników realizacji zadań współpracującym członkom zespołu i przełożonym.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w projektach informatycznych.
  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań z wykorzystaniem Test-Driven Development (TDD) i Continuous Integration (CI), w tym praktyczna znajomość narzędzi takich jak Jira, GIT/GitLab, Gerrit.
  • Praktyczna znajomość języka programowania C++ i bibliotek STL.
  • Znajomość relacyjnych baz danych, w szczególności ORACLE.
  • Zaletą jest znajomość ZeroMQ i gSOAP.
  • Umiejętność samodzielnego zdobywania wiedzy.
  • Znajomość języków takich jak Python i PERL będzie zaletą.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 22000-30000 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Brak
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Puławska 182, Warszawa

Prowadzimy Systematyczne Badania Rynku, Co Pozwala Naszym Zespołom Digital Być O Krok Przed Konkurencją. Oferujemy między innymi usługi rekrutacyjne dla StartUpów, IT, usług wspólnych i branży finansowej. Łączymy najbardziej innowacyjne organizacje z najlepszymi ludźmi na rynku.