Java-Groovy Developer

ITFS Sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Miejsce pracy: Hybryda – 1x na tydzień/dwa w biurze
  • Start: ASAP
  • Współpraca: B2B
  • Stawka: 140-160 PLN/h+VAT
  • Branża: bankowość
Zadania:
  • Projektowanie, budowanie, konfiguracja oprogramowania przeznaczonego do automatyzacji procesów biznesowych,
  • Rozwój procesów biznesowych na platformie BPM oraz Eximee
  • Realizacja testów jednostkowych i integracyjnych
  • Tworzenie dokumentacji oraz udział we wdrożeniach

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka, matematyka lub inny techniczny
  • 2+ lata doświadczenia w programowaniu obiektowym
  • Doświadczenie w Java, Java EE
  • Znajomość platformy JBoss jBPM, Grails, języka Groovy, biblioteki ExtJS
  • Umiejętność budowy interfejsu użytkownika w JavaScript
  • Umiejętność projektowania rozwiązań w UML
  • Znajomość wzorców projektowych oraz zagadnienia dotyczących Web Services: WSDL, SOAP, XML Schema,
  • Dośw. w pracy w SCRUM i z Jirą

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 140-160 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Chmielna, Warszawa lub hybrydowo

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.