Senior React Developer (Remote)

P&P Solutions

Dla naszego klienta z sektora software poszukujemy Senior React Developer

Stawka: do 145 zł/h

Współpraca: Pełen etat, praca 100% zdalna (3 dni praca do godz. 20:00)

Twoje zadania:
  • Projektowanie, wdrażanie, utrzymywanie i ulepszanie interfejsu użytkownika dla naszego portalu deweloperskiego.
  • Zapewnienie, że nasz produkt jest na bieżąco z najnowszymi technologiami frontendowymi
  • Pisanie czystego, łatwego w utrzymaniu i testowalnego kodu zgodnego z najlepszymi praktykami.
Wymagania:
  • Ponad 5 lat doświadczenia zawodowego w inżynierii frontendowej, z naciskiem na budowanie nowoczesnych i intuicyjnych interfejsów użytkownika.
  • Zrozumienie podstawowych zasad projektowania responsywnych i przyjaznych dla użytkownika aplikacji
  • Biegłość w nowoczesnych frameworkach frontendowych, takich jak React, i doświadczenie w złożonych aplikacjach jednostronicowych
  • Doświadczenie z redux, react-router, react/tanstack-query lub podobną biblioteką pobierania i buforowania
  • dostosowywanie/tworzenie motywów w oparciu o popularne biblioteki komponentów, takie jak Reactstrap lub mui
  • Znajomość bibliotek wizualizacyjnych takich jak chartjs, d3, nivo, reactflow
  • Doświadczenie w testowaniu react-testing-library

  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i analityczne
  • Silne umiejętności komunikacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
Oferujemy:
  • Stawka do 145 zł netto + VAT/h dla B2B,
  • Przelew w wygodnej formie (bez split payment),
  • Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury,
  • Oferujemy bogaty pakiet usług prywatnej opieki medycznej,
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit (umożliwiającej zamawianie kart Multisport, kart przedpłaconych do Ikea, Zalando, Notino i wielu innych).

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 130-145 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

Kim jesteśmy? Jesteśmy zespołem dynamicznych, doświadczonych Konsultantów i Ekspertów, działających na polskim i europejskim rynku B2B od niemal 20 lat. W wyniku dotychczasowej, długotrwałej współpracy naszej kadry oraz wspólnie zrealizowanych przedsięwzięć, powstał pomysł na wspólną realizację nowych rozwiązań ukierunkowanych na innowacyjne technologie wspierające procesy biznesowe klientów, w unikalny, niespotykany na rynku sposób.