Tester manualny aplikacji mobilnych

Altkom Experts

Być może Ty bądź ktoś z Twoich znajomych... chciałby dołączyć do projektu, do jednej z największych instytucji finansowych w Polsce, jako tester manualny (techniczny)

Projekt: Mobilna aplikacja. Metaversum. Microservisy. Jest to nowy projekt - rozwiązania dla kredytów hipotecznych.

Obowiązki:

Testy manualne na podstawie przygotowanych samodzielnie scenariuszy testowych w zespole SCRUM. Prowadzenie testów manualnych end-to-end.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Doświadczenie w realizacji projektów wytwarzania oprogramowania aplikacji mobilnych,
  • Umiejętność pracy w zespole scrumowym,
  • Dokładność, skrupulatność,
  • Bardzo dobra znajomość JIRA, Confluence,
  • Mile widziana znajomość zagadnień z obszaru WCAG,
  • Mile widziana znajomość języka Gherkin przy tworzeniu scenariuszy testowych.
  • Mile widziane: ISTQB i znajomość branży finansowej/bankowej

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 11750-13500 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Zana, Lublin lub hybrydowo

Altkom Experts , to spółka działająca w ramach Grupy Altkom oferująca usługi w zakresie body leasing, team leasing oraz interim management. Altkom Experts korzysta z doświadczenia Grupy Altkom w zakresie edukacji informatycznej. Nasi eksperci korzystają z zasobów największej firmy szkoleniowej w Polsce – Altkom Akademii, dostęp do najlepszej kadry trenerskiej oraz oferty ponad 1000 szkoleń technologicznych pozwala na szybkie i skuteczne uzupełnianie kompetencji niezbędnych w poszczególnych projektach