ERP Implementation Communication Specialist (Remote)

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Miejsce pracy: 100% zdalnie
  • Start: max 30 dni okresu wypowiedzenia
  • Współpraca: B2B z ITFS
  • Stawka: 120-160 zł/h netto + VAT
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa z ITFS -> rozmowa techniczna -> rozmowa projektowa -> decyzja
  • Praca w amerykańskiej strefie czasowej (godziny pracy: 14:00/15:00-22:00/23:00)
  • Projekt: Przeprowadzenie migracji starszych systemów ERP na platformę chmurową.
Zadania:
  • Opracowywanie strategii komunikacji (tworzenie planów przedstawiających strategie informowania i angażowania interesariuszy na różnych etapach wdrożenia ERP, dopasowanie strategii komunikacji do celów projektu)
  • Opracowywanie ukierunkowanych materiałów komunikacji dopasowanych do potrzeb interesariuszy
  • Tworzenie materiałów komunikacyjnych (biuletyny, e-mail, prezentacje i aktualizacje w internecie)
  • Wsparcie szkoleniowe (dostarczanie materiałów szkoleniowych związanych z systemem ERP)
  • Zarządzanie zmianą (współpraca z zespołem zarządzającym zmianami, aby promować wdrożenie ERP, wdrażanie strategii komunikacyjnej)
  • Zbieranie opinii (zbieranie informacji zwrotnych od interesariuszy, analiza opinii)
  • Tworzenie dokumentacji (dokumentowanie i komunikowanie aktualizacji i osiągnięć projektu)

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Udokumentowane doświadczenie na stanowiskach komunikacyjnych, najlepiej we wdrożeniach ERP lub IT.
  • Silne umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej.
  • Znajomość systemów ERP i procesów ich wdrażania.
  • Znajomość zasad i metodologii zarządzania zmianą.
  • Umiejętność współpracy z zespołami interdyscyplinarnymi.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania projektami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 120-160 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.