Inżynier ds. integracji - Boomi (Remote)

12000-15000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)

Talent Select Doradztwo Personalne

Jesteś tłumaczem cyfrowego świata - Twoją misją jest tworzenie mostów komunikacyjnych między różnymi systemami? Twoje umiejętności jako inżyniera ds. integracji są kluczowe dla utrzymania płynności komunikacji między systemami

 Inżynier ds. integracji

 Cele:

  • Monitorowanie integracji, aby zapewnić płynny przepływ informacji od źródła do celu, tak jak tłumacz dba o płynność przekazu między rozmówcami
  • Budowanie relacji z kluczowymi właścicielami wewnętrznych systemów oraz ekspertami w firmie, podobnie jak tłumacz buduje zaufanie między dwoma stronami
  • Współpraca z dostawcami systemów przy rozwiązywaniu problemów i wprowadzaniu nowych integracji, tak jak biuro tłumaczeń współpracuje z klientami w rozwiązywaniu problemów językowych

Twój dzień będzie pełen wyzwań, a Twoje zadania obejmować będą:

  • Utrzymywanie istniejących systemów z wykorzystaniem różnych platform integracyjnych
  • Monitorowanie integracji w celu zapewnienia pomyślnego transferu wiadomości
  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi ekspertami i dostawcami w celu rozwiązywania problemów i wprowadzania nowych integracji
  • Optymalizacja istniejących integracji w celu poprawy skuteczności transferu wiadomości
  • Opracowywanie metodologii cyklu życia integracji systemów oraz testowanie nowych integracji w celu zapewnienia niezawodności

Kogo poszukujemy?

Oczekujemy od Ciebie:
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako inżynier ds. integracji z odpowiednim wykształceniem IT.
  • Biegła znajomość języka angielskiego oraz polskiego
  • Bardzo dobra znajomość baz danych SQL Server.
  • Doświadczenie z Visual Studio, SSIS i SSAS.
  • Doświadczenie w pracy z platformami integracyjnymi, tj. Dell Boomi.
  • Doświadczenie w pracy z EDI/XML/JSON.
  • Doświadczenie w pracy z aplikacjami korporacyjnymi, takimi jak systemy ERP, MES.
  • Umiejętność samodzielnej pracy nad projektami.
 Mile Widziane:
  • Doświadczenie w korzystaniu z platform integracyjnych Azure Service Bus
  • Znajomość zarządzania API poprzez SOAP/REST
  • Doświadczenie z aplikacjami korporacyjnymi, takimi jak systemy CMMS i QMS
  • Znajomość Oracle
  • Doświadczenie w środowisku Linux
 Co Oferujemy Pracownikom?
  • Stałe zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i dodatkowe świadczenia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, siłownia w miejscu pracy, dzień darmowego posiłku w wybranej tematyce, myBenefit
  • Możliwość dofinansowania nauki języka, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Świetny dojazd, duży parking z miejscami rowerowymi, nowoczesne biura i świetnie wyposażona stołówka
  • Pracę zdalną lub hybrydową po okresie wdrożenia

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 12000-15000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje, Obiady
  • Parking, Parking rowerowy, Pokój relaksu

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

Tworzymy innowacyjne rozwiazania automatyzujace procesy logistyczne i magazynowe dla swiatowych potentantów przemysłu oponiarskiego.