Programista Fullstack (Java) (Remote)

ITFS Sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Programista Fullstack:
  • Lokalizacja: praca zdalna (możliwość pracy hybrydowej: Poznań, Wrocław, Warszawa)
  • Start: ASAP (max. 1 msc okresu wypowiedzenia)
  • Kontrakt: B2B z ITFS
  • Wynagrodzenie: 100 - 112 zł/h netto+VAT
  • Klient: doradztwo IT
Zadania:
  • Realizacja prac programistycznych (frontend i backend);
  • Współpraca z zespołem analityków / projektantów / testerów nad uszczegółowieniem założeń projektowych;
  • Wsparcie produkcji, serwisu, testów + konsultacje;
  • Nadzór nad dokumentacją systemów;
  • Realizacja usług w zakresie projektu.
Proces rekrutacyjny:
  1. Rozmowa telefoniczna z ITFS. (ok. 15 min)
  2. Rozmowa z Klientem. (ok. 1 h)

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Min. 6 lat doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość: Java 11+, Play Framework!, Spring
  • TypeScript/Angular 12, znajomość RxJS
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartych o stan NGXS (ewentualnie NgRx)
  • Doświadczenie z bazą danych PostgreSQL

Mile widziane:
  • Znajomość serwerów aplikacji J2EE, Wildfly/JBOSS
  • Wiedza z obszaru rynków kapitałowych

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 100-112 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.