React Developer

P&P Solutions Sp. z o.o.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się projektowaniem i rozwojem, uznaną za jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej, poszukujemy doświadczonego i wykwalifikowanego React Developera z pasją do AI. Jeśli masz już rozległą wiedzę na temat React.js i Node.js i szukasz kolejnego kroku w swojej karierze - ta rola jest dla Ciebie!

  • Tryb pracy: stacjonarna w Warszawie
  • Stawka: 90-110 zł/h

To szansa na dołączenie do ambitnych projektów AI open-source i pracę w stymulującym środowisku przy wykorzystaniu najlepszych praktyk inżynierii oprogramowania i nowoczesnych narzędzi. Będziesz miał okazję nauczyć się, jak budować rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji, pracując bezpośrednio z ekspertem w tej dziedzinie.

Zakres obowiązków:
  • Architektura i wdrażanie rozwiązań, które budujemy
  • Współpraca z zespołem, klientem i kierownikiem projektu w celu efektywnej realizacji projektów
  • Przekładanie potrzeb biznesowych na rozwiązania techniczne i komunikacja z klientem
  • Zapewnienie przestrzegania dobrych praktyk programistycznych
  • Wspieranie rozwoju innych inżynierów poprzez swoją wiedzę i mentoring
  • Udział w inicjatywach wewnętrznych, takich jak przeglądy wyników, rekrutacja techniczna, szacowanie projektów przedsprzedażowych

Kogo poszukujemy?

Jakich kompetencji poszukujemy?
  • Ponad 2 lata doświadczenia z JavaScript
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych przy użyciu React.js, Node.js i Typescript
  • Czujesz się komfortowo komunikując się z klientami i potrafisz wyjaśnić złożone szczegóły techniczne używając laickich terminów.
  • Będziesz czuć się komfortowo pracując z naszym stosem technologicznym, w tym (ale nie wyłącznie): Docker, Kubernetes, bazy danych SQL i NoSQL, AWS
  • Pewna znajomość generatywnej sztucznej inteligencji, LLM, takich jak ChatGPT
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, ponieważ komunikujemy się w tym języku na co dzień
Nice to have:
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy z AI
  • Doświadczenie w pracy z Next.js
  • Doświadczenie w pracy w zespołach Scrum i Agile
Co oferujemy?
  • Przelew w dogodnej formie (bez split payment)
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Krótki 14-dniowy termin płatności faktury
  • Oferujemy bogaty pakiet usług prywatnej opieki medycznej
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit (umożliwiającej zamawianie kart Multisport, kart przedpłaconych do Ikea, Zalando, Notino i wielu innych)

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 90-110 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Brak
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Łucka 15, Warszawa

Kim jesteśmy? Jesteśmy zespołem dynamicznych, doświadczonych Konsultantów i Ekspertów, działających na polskim i europejskim rynku B2B od niemal 20 lat. W wyniku dotychczasowej, długotrwałej współpracy naszej kadry oraz wspólnie zrealizowanych przedsięwzięć, powstał pomysł na wspólną realizację nowych rozwiązań ukierunkowanych na innowacyjne technologie wspierające procesy biznesowe klientów, w unikalny, niespotykany na rynku sposób.