Junior Java Developer / Low-code platform configurator

7N Sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Projekt

Dla naszego klienta z branży innowacyjnej bankowości poszukujemy Junior Developera/low-code developera ze znajomością Javy. Głównym zadaniem specjalisty na tym stanowisku będzie tworzenie i rozwijanie formularzy dla klientów indywidualnych głównie pod procesy sprzedaży i obsługi różnych produktów bankowych.

Zespół pracuje w 90% zdalnie, okazjonalne spotkania w biurze klienta w Łodzi (2 dni w m-cu).

Główne zadania

  • Projektowanie, optymalizacja i implementacja formularzy wnioskowych - BackEnd (Java) i FrontEnd (edytor graficzny i Java Script) wykorzystując dedykowane narzędzia (Eclipse, Jenkins, BitBucket, Maven, GUI, jUnit, Selenium) zgodnie z SDLC
  • Analiza i kodowanie formularzy w konkretnych procesach w platformie Eximee
  • Zakres działania w platformie: 40% Java, 20% JavaScript, 40% konfiguracja platformy
  • Współpraca z działami biznesowymi firmy

Kogo poszukujemy?

Profil Kandydata/-ki

  • 2+ lata doświadczenia na stanowisku Junior Developera (Java, low-code platform)
  • Znajomość platformy Eximee lub inne platformy low-code
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, zdolność optymalizacji
  • Znajomość JAVA 8, Java Script, jUnit, Maven, Jenkins, BitBucket, Selenium
  • Umiejętność projektowania oraz tworzenia aplikacji webowych
  • Wiedza z zakresu projektowania interface’ów użytkownika
  • Praktyczna znajomość CSS i HTML
  • Biegła znajomość j. polskiego oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Otwartość na pracę w modelu hybrydowym (90% praca zdalna, 2 dni pracy zespołowej w biurze klienta w Łodzi)
Mile widziane:
  • Praktyczna znajomość XML, XSLT, SQL
  • Znajomość UI/UX, Design Thinking
  • Znajomość SPLUNK, JIRA
  • Znajomość produktów bankowych (rachunki, kredyty dla osób fizycznych i firm)

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 11760-17640 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje
  • Parking, Pokój relaksu

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Łódź lub hybrydowo

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami o zasięgu globalnym. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.