Senior Java Developer

20000-27000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)

Randstad Polska sp. z o.o.

Dla naszego klienta - międzynarodowego gracza, który działa na rynkach niemieckim, włoskim, meksykańskim i austriackim poszukujemy Senior Java Developera. Ponad 10 milionów aktywnych klientów korzysta już z ich aplikacji.

Zespół do którego będziesz należeć uwielbia pracować z najnowszymi technologiami, nowoczesnymi językami programowania, nowymi paradygmatami rozwoju i zwinnymi metodami testowania. Ich platforma backendowa oparta jest na najnowszych technologiach chmurowych.

Jeśli jesteś otwarty na pełne podejście deweloperskie (w tym testowanie, frontend (web), backend, DevOps), to aplikuj i daj się poznać!

Oferujemy
  • Pracę oraz możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Bonus roczny
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w systemie hybrydowym (2 dni z biura, 3 dni z domu)
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową, Kartę lunchową
Zadania
  • Udział we wszystkich fazach cyklu rozwoju - w tym np. we wdrożeniach, testowaniu i monitorowaniu
  • Dostosowanie specyfikacji technicznych/oprogramowania do połączonych systemów.
  • Opracowywanie strategii wdrażania zgodnie z zasadami architektury korporacyjnej.
  • Rozwijanie i utrzymywanie zarówno naszego systemu lokalnego, jak i naszych komponentów w chmurze.

Kogo poszukujemy?

Oczekujemy:
  • Doświadczenia w rozwoju technologii Java.
  • Doświadczenia w projektowaniu i tworzeniu aplikacji przy użyciu platform Java EE.
  • Doświadczenia w Maven, Spring, Spring Batch, Spring Boot, Docker, PL/SQL.
  • Znajomości baz danych, SQL i technologii ORM (JPA2, Hibernate), PostqreSQL.
  • Otwartości na pełne podejście programistyczne (w tym testowanie, frontend (web), backend, monitorowanie, DevOps, dane).
  • Biegłej znajomości języka angielskiego.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 20000-27000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Towarowa, Warszawa lub hybrydowo

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.