IT Architekt (Remote)

P&P Solutions

Dla naszego klienta z branży medycznej poszukujemy Architekta IT.

  • Lokalizacja: Warszawa/ zdalnie
  • Stawka: do 190 PLN netto/h + VAT przy współpracy B2B
Obowiązki:
  • Projektowanie architektury obszarów i rozwiązań w organizacji zgodnie z przyjętą strategią;
  • Zgłaszanie inicjatyw w zakresie poprawy jakości rozwiązań;
  • Konsultacje na potrzeby realizowanych projektów.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie techniczne.
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w zakresie projektowania architektury systemów zorientowanych na usługi, systemów w architekturze wielowarstwowej, systemów o wysokiej wydajności i niezawodności;
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w modelowaniu systemów w narzędziu Sparx Enterprise Architect;
  • Pełnienie roli Architekta w co najmniej 3 projektach opartych o metodykę zwinną;
  • Doświadczenie w zakresie projektowania rozwiązań z uwzględnieniem zapewnienia bezpieczeństwa informacji.
  • Doświadczenie w szacowaniu złożoności oprogramowania z wykorzystaniem punktów funkcyjnych (COSMIC lub IFPUG);
  • Tworzenie architektury rozwiązań z elementami hurtowni danych i narzędzi BI;
  • Znajomość technologii: .NET, Java, Angular, PHP, PostgreSQL, Rabbit, Kafka, Kubernetes, VMWare, Activity/Camunda;
  • Doświadczenie w obszarze ochrony zdrowia jako architekt;
  • Posiadanie certyfikatu TOGAF lub równoważnego;
  • Doświadczenie w skalowaniu aplikacji horyzontalnie i wertykalnie;
  • Tworzenie rozwiązań opartych na SOA w architekturze wielowarstwowej i/lub mikrousługowej;
  • Znajomość notacji UML i ArchiMate;
  • Znajomość XML, JSON, REST (w tym OpenAPI 3), SOAP;
  • Doświadczenie w interoperacyjności w ochronie zdrowia, zwłaszcza HL7 oraz IHE.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 175-190 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa w całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Łucka 15, Warszawa lub zdalnie

Poszukujesz możliwości ciągłego rozwoju i realizacji projektów dających poczucie satysfakcji? Chcesz pracować wśród ludzi z pasją stawiających na dobrą atmosferę ponad korporacyjny ład? P&P Solutions jest miejscem, którego szukasz. Dołącz do nas i realizuj się oraz rozwijaj swoje kompetencje.