System Analyst

apreel

Czym będziesz się zajmować?

  • Klient: bankowość
  • Projekt: bankowość mobilna
  • Stanowisko: Analityk Systemowy
Zadania:
  • Bezpośrednia współpraca z developerami i architektami systemów nad rozwojem największej aplikacji bankowej.
  • Konwersja wymagań biznesowych na specyfikacje funkcjonalne i techniczne.
  • Projektowanie integracji pomiędzy systemami, ustalanie kontraktów.
  • Przygotowanie dokumentacji w zakresie analitycznym, propozycji rozwiązań funkcjonalnych oraz rozwiązań technologicznych we współpracy z architektami.
  • Udział w ciekawych i rozwijających projektach technologicznych, budując aplikacje w architekturze mikroserwisowej zarówno w chmurze prywatnej jak i publicznej.
Oferta:
  • Lokalizacja: Warszawa, hybryda 1-2 x w miesiącu
  • Start: ASAP
  • Zatrudnienie: przez apreel na zasadach B2B
  • Stawka: do 1200 PLN netto/ dzień

  • 3+ lata doświadczenia w roli Analityka Systemowego w projektach informatycznych.
  • Wiedza na temat różnych metod integracji, komunikacji między systemami (REST / SOAP / inne).
  • Wiedza z zakresu przygotowywania specyfikacji funkcjonalnych systemów IT w notacji UML (diagramy komponentów, sekwencji).
  • Znajomość podstaw architektury systemów informatycznych - bazy danych, szyny danych, protokołów HTTP.
  • Łatwość w komunikacji projektowej z użytkownikiem wewnętrznym (biznesem), zespołem developerskim oraz innymi jednostkami IT i dostawcą oprogramowania.
  • Umiejętność korzystania z Jira / Confluence.
  • Umiejętność korzystania z narzędzi do testowania API (SoapUI / Postman / Insomnia).
  • Umiejętność interpretowania logów aplikacyjnych i znajomość stosu ELK.
  • Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (Gerrit, GitLab).
  • Znajomość zagadnień związanych z sektorem MŚP, bankowością elektroniczną i mobilną.
  • Systemami płatniczymi, płatnościami mobilnymi, kartami płatniczymi.
  • Doświadczenie w pracy w zespołach zwinnych.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 145-150 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo

Gdzie będziesz pracował?

Niegolewskiego 17, Warszawa lub hybrydowo

Oferujemy nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole. Jasne zasady współpracy oraz szybkość w opłacaniu faktury.