Android Developer (Java & Kotlin) (Remote)

MindPal

Czym będziesz się zajmować?

Android Developer poszukiwany!
  • Dla polskiego partnera sky gate poszukuję Android Developera programującego w Java i Kotlin. Mile widziane jest doświadczenie w pracy z beaconami i nawigacją indoor.
Zakres obowiązków:
  • Implementacja funkcjonalności komunikowania z beaconami
  • Tworzenie algorytmów określających położenie użytkownika wewnątrz budynku
  • Projektowanie interfejsów użytkownika związanych z nawigacją indoor
  • Integracja narzędzi do nawigacji wewnątrz budynków z innymi aplikacjami
  • Testowanie i optymalizacja wydajności Indoor Navigation
  • Udoskonalanie istniejących rozwiązań związanych z beaconami i Indoor Navigation

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy jako Android Developer z językiem programowania Java i Kotlin
  • Doświadczenie w pracy z beaconami i Indoor Navigation
  • Znajomość bibliotek i narzędzi programistycznych dla systemu Android
  • Zdolność do pracy w zespole projektowym
  • Umiejętność tworzenia kodu o wysokiej jakości, szybkości i wydajności działania

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 14500-22500 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

MindPal is a unique project that emerged from the initiative of sky gate company. The challenges associated with IT recruitment became the driving force behind the creation of an extraordinary platform connecting companies with candidates.