Database Developer (Remote)

P&P Solutions SP. z o.o.

Dla naszego klienta z sektora komercyjnego poszukujemy Database Developer. Projekt dotyczy budowy nowej warstwy danych dla CRM opartej o DataLake w technologii Databriks (Azure). Szukamy osób technicznych do wsparcia budowy struktur danych i procesów zasilających na DataLake (Azure Databricks), w tym migracji istniejących rozwiązań z hurtowni (Teradata).

Stawka:

  • Expert 160 – 165 PLN / B2B
  • Senior 130 – 135 PLN / B2B
  • Regular 110 – 115 PLN / B2B

Tryb pracy: 100% zdalnie

Współpraca: Pełen etat

Codzienne zadania:
  • Codzienna praca z użyciem Python, Azure (DataBricks), PL/SQL, PostgreSQL,
  • Bieżąca współpraca z zespołem Data Engineerów,
  • Rozwijanie nowych funkcjonalności,
  • Projektowanie, konstruowanie i utrzymywanie systemów przetwarzania danych,
  • Monitorowanie wzorców wykorzystania i zużycia danych,
  • Opracowywanie procesów eksploracji danych, modelowania danych i produkcji danych,
  • Projektowanie i budowanie pipeline'ów,
  • Opracowywanie standardów i dobrych praktyk dla procesów inżynierii danych.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Doświadczenie z Azure (Databricks),
  • Znajomość technologii PL/SQL,
  • Znajomość technologii Python,
  • Znajomość technologii ETL,
  • Znajomość baz danych MS SQL,
  • Znajomość baz danych PostgreSQL,
Oferujemy:
  • Przelew w wygodnej formie (bez split payment),
  • Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury,
  • Oferujemy bogaty pakiet usług prywatnej opieki medycznej,
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit (umożliwiającej zamawianie kart Multisport, kart przedpłaconych do Ikea, Zalando, Notino i wielu innych).

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 110-165 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

Kim jesteśmy? Jesteśmy zespołem dynamicznych, doświadczonych Konsultantów i Ekspertów, działających na polskim i europejskim rynku B2B od niemal 20 lat. W wyniku dotychczasowej, długotrwałej współpracy naszej kadry oraz wspólnie zrealizowanych przedsięwzięć, powstał pomysł na wspólną realizację nowych rozwiązań ukierunkowanych na innowacyjne technologie wspierające procesy biznesowe klientów, w unikalny, niespotykany na rynku sposób.