Lead Android Developer (Remote)

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

CHARAKTERYSTYKA OFERTY:
  • Miejsce pracy: 100% zdalnie
  • Start: ASAP (max 3 miesiące OW)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS
  • Stawka: 140 - 165 zł/h netto + VAT

ZADANIA:

Na tym kluczowym stanowisku będziesz kierować rozwojem najnowocześniejszych aplikacji mobilnych i internetowych, przekładając złożone wymagania na rozwiązania zorientowane na użytkownika. Będziesz współpracować z interdyscyplinarnymi zespołami, projektować front-end z ekspertami UI/UX i przewodzić naszym inicjatywom mobilnym. Twoje innowacyjne podejście poprowadzi nasze zespoły działające na morzu i na lądzie ku doskonałości.

Kogo poszukujemy?

WYMAGANIA:
  • Co najmniej 3-5 lat doświadczenia zawodowego, najlepiej co najmniej 2 lata w sektorze opieki zdrowotnej, ze szczególnym uwzględnieniem wdrażania aplikacji specyficznych dla klienta na platformy mobilne typu Android
  • Doświadczenie w obsłudze formatów interoperacyjności specyficznych dla zdrowia, takich jak IHE, HL7 / FHIR, a także standardów modeli danych medycznych, np. openEHR, SNOMED, OMOP
  • Dogłębne zrozumienie architektur oprogramowania na wszystkich poziomach – sieci, infrastruktury, bezpieczeństwa, trwałości, aplikacji i frontendu – w celu skutecznej komunikacji z innymi zainteresowanymi stronami, takimi jak menedżerowie projektów, mistrzowie scrumowi, właściciele produktów, analitycy biznesowi, programiści i infrastruktura lub architektów bezpieczeństwa
  • Głębokie zrozumienie wzorców programowania (takich jak MVC, MVVM itp.), narzędzi i frameworków do programowania (międzyplatformowego), takich jak Deklaratywny interfejs użytkownika, Angular, Xamarin, React itp.
  • Dobre zrozumienie niemieckich krajobrazów systemów opieki zdrowotnej i architektur referencyjnych w zakresie szpitali, świadczeniodawców i/lub płatników/firm ubezpieczeniowych, takich jak infrastruktura telematyczna, KIS, PVS, LIMS itp.
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym - B2/ C1

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • Niemiecki

  • 140-165 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.