Senior SAP TM Consultant (Remote)

RITS Professional Services sp. z o.o.

Dla klienta z branży gospodarstwa domowego poszukujemy osoby na stanowisko Senior SAP TM Consutant. Celem projektu jest rozwijanie nowych rozwiązań w projektach wdrożeniowych w krajach europejskich.

  • Lokalizacja: praca zdalna
  • Zatrudnienie: B2B/UoP
  • Stawka: 180-250 zł/h + VAT
  • Cel roli: Udział w projektach wdrożeniowych platformy ERP SAP S/4 HANA.
Zakres obowiązków:
  • analiza i modelowanie rozwiązań specyficznych dla danego kraju we współpracy z globalnym Core Team’em.
  • wsparcie zespołu w realizacji codziennych zadań związanych z analizą, budową i testowaniem aplikacji.
  • wsparcie testów UAT, szkoleń, migracji danych oraz startu produkcyjnego.
  • tworzenie dokumentacji FSD (functional specification documents)

Kogo poszukujemy?

Kluczowe wymagania:
  • Doświadczenie projektowe i bardzo dobra znajomość platformy S/4 HANA.
  • Znajomość modułu TM
  • umiejętność płynnego czytania kodu ABAP i proponowania rozwiązań.
  • biegła znajomość języka angielskiego min. B2/C1.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 30240-42000 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

We are one of the most dynamically developing IT companies in Poland, which provides services of employing IT professionals in flexible business models, and also offers software development and maintenance. From the beginning of our existence, we provide companies with highly specialized IT professionals, until the emergence of a dedicated RITS team, which today brings together over 500 IT specialists in the competence centers in Poland, and from 2019 also in Vietnam.