Senior VMS Integrator (Remote)

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:

  • Miejsce pracy: 100% zdalnie (konieczność pracy z terenu Polski)
  • Start: ASAP
  • Współpraca: B2B z ITFS
  • Stawka: 150-200 zł/h netto + VAT
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa z ITFS -> 2 rozmowy z Klientem -> decyzja

Zadania:

  • Kierowanie procesem wprowadzania klientów na platformy Tenable i Qualys, dbając o to, aby każda implementacja była starannie dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta i ogólnych strategii bezpieczeństwa
  • Ścisła współpraca z klientami w celu oceny ich środowiska informatycznego, zrozumienia celów zarządzania i dostosowania konfiguracji Tenable i Qualys, aby zwiększyć ich stan bezpieczeństwa
  • Szkolenie zespołów klientów w zakresie niuansów platform Tenable i Qualys, obejmujące konfigurację skanowania, priorytetyzację podatności oraz strategie naprawcze.
  • Regularne przeprowadzanie ocen podatności i proponowanie solidnych strategii naprawczych, wykorzystując możliwości Tenable i Qualys.
  • Współpraca z wewnętrznymi ekspertami ds. cyberbezpieczeństwa w celu usprawnienia procesu wprowadzania.
  • Rozwiązywanie pytań lub problemów klientów, dbając o niezrównane doświadczenia wprowadzania i niezachwianą satysfakcję klienta

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe (dofinansowanie do opieki medycznej, karty sportowej oraz darmowy pakiet księgowy do 3 faktur miesięcznie)

Kogo poszukujemy?

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wiedza na temat platform Tenable i Qualys, wraz z doświadczeniem w ich integracji, konfiguracji i metodach optymalizacji.
  • Umiejętność projektowania i doskonalenia polityk zarządzania w celu skutecznego wykrywania, priorytetyzacji i usuwania luk w zabezpieczeniach.
  • Pełne zrozumienie zasad zarządzania, ze szczególnym uwzględnieniem możliwości i mocnych stron platform Tenable i Qualys
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki, cyberbezpieczeństwa lub pokrewne.
  • Certyfikaty takie jak: Tenable Certified Nessus Auditor lub Qualys Certified Specialist

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 150-200 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.