Java Developer (Remote)

Pentacomp Systemy Informatyczne S.A.

Do projektów z sektora medycznego i publicznego poszukujemy Java Developerów. Możliwość pracy 100% zdalnej.

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków?
  • projektowanie, wytwarzanie, integrowanie aplikacji biznesowych w technologii Java 11+
  • czynny udział w pracach zespołów projektowych
  • dzielenie się wiedzą i pomysłami
  • tworzenie dokumentacji

Kogo poszukujemy?

Wymagane umiejętności i kwalifikacje:
  • wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub technicznym
  • minimum 5 lat komercyjnego doświadczenia w pracy na stanowisku programisty Java
  • doświadczenie w pracy z zespołem scrumowym
  • znajomość Spring framework (w szczególności Spring Boot, Spring Web, Spring Security).
  • znajomość technologii i doświadczenie w pracy z:
  • JPA lub dowolną z bibliotek klasy ORM np. Hibernate
  • relacyjnymi bazami danych np. MySQL, PostgreSQL, MSSQL, ORACLE
  • dowolnym z serwerów aplikacyjnych np. Tomcat, GlassFish
  • Maven/Gradle
  • webserwisami SOAP lub REST
  • systemami w środowisku UNIX
  • kontenerami (Docker)
  • Git
  • Doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych oraz integracyjnych za pomocą JUnit/TestNG
  • Znajomość standardów bezpiecznego tworzenia kodu.
  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji internetowych (XSS, CSRF)

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 20500-24000 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa w całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata
  • Parking, Parking rowerowy, Pokój relaksu

Gdzie będziesz pracował?

Aleje Jerozolimskie 179, Warszawa lub zdalnie

Think - feel - innovate Jesteśmy Pentacomp - działamy na rynku IT od prawie 30 lat. Realizujemy projekty i tworzymy produkty, z których globalnie korzysta się na co dzień. Chcesz tworzyć rzeczy, które mają wpływ na życie innych? Dołącz do naszej doświadczonej społeczności IT!