Mobile Technical Lead (React Native) (Remote)

Altkom Experts Sp. z o. o.

Jeden z największych banków w Arabii Saudyjskiej, który świadczy szeroki zakres usług finansowych dla klientów indywidualnych, firm i instytucji.

Projekt: Projekt rozwijania aplikacji mobilnej dla Banku wymaga doświadczonego Mobile Technical Lead, który będzie odpowiedzialny za tworzenie wydajnych i bezpiecznych rozwiązań mobilnych przy użyciu technologii React Native. Osoba pełniąca tę rolę będzie miała kluczowe znaczenie dla sukcesu projektu, zarówno pod względem technicznym, jak i kierowania zespołem programistów mobilnych.

ZADANIA KTÓRE BĘDZIESZ REALIZOWAĆ:
  • Przeprowadzenie szczegółowej analizy wymagań dotyczących rozwoju aplikacji mobilnej dla Banku.
  • Opracowanie architektury i projektu oprogramowania dla aplikacji mobilnej, uwzględniając najlepsze praktyki i standardy branżowe.
  • Bezpośrednie zaangażowanie w proces tworzenia aplikacji mobilnej przy użyciu technologii React Native.
  • Zapewnienie integracji aplikacji mobilnej z istniejącymi interfejsami API banku.
  • Monitorowanie postępów prac, śledzenie harmonogramu projektu i raportowanie postępów zarządowi.
  • Udzielanie wsparcia i doradztwa technicznego innym członkom zespołu, w tym programistom mobilnym. Rozwiązywanie problemów technicznych i dostarczanie rozwiązań o najwyższej jakości

Kogo poszukujemy?

UMIEJĘTNOŚCI, KTÓRYCH POTRZEBUJESZ TO:
  • Pełna znajomość stosu technologicznego w zakresie rozwoju mobilnego, w szczególności w React Native
  • Solidne doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu interfejsów API dla cyfrowych kanałów w branży bankowej
  • Doskonałe zrozumienie architektury i projektowania oprogramowania mobilnego, w tym umiejętność tworzenia wydajnych, skalowalnych i bezpiecznych aplikacji mobilnych.
  • Wiedza na temat najlepszych praktyk związanych z rozwojem mobilnym oraz znajomość narzędzi i bibliotek związanych z React Native.
  • Posiadanie zdolności przywódczych i umiejętność efektywnego zarządzania zespołem programistów mobilnych.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz umiejętność delegowania zadań i nadzorowania postępów pracy.
MILE NAS ZASKOCZYSZ, JEŚLI POSIADASZ:
  • Znajomość branży bankowej

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 38500-40000 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Wyjazdy na konferencje
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

Altkom Experts , to spółka działająca w ramach Grupy Altkom oferująca usługi w zakresie body leasing, team leasing oraz interim management. Altkom Experts korzysta z doświadczenia Grupy Altkom w zakresie edukacji informatycznej. Nasi eksperci korzystają z zasobów największej firmy szkoleniowej w Polsce – Altkom Akademii, dostęp do najlepszej kadry trenerskiej oraz oferty ponad 1000 szkoleń technologicznych pozwala na szybkie i skuteczne uzupełnianie kompetencji niezbędnych w poszczególnych projektach