Power BI Developer (Remote)

7N

Poszukujemy Power BI Developera, który dołączy do projektu z branży nieruchomości.

Tech Stack: SQLServer 2022, SSAS 2022, SSIS 2022, Azure Synapse, PowerBI

Czas trwania projektu: 6 msc

Możliwa praca 100% zdalna.

Zadania

  • Optymalizacja kostek w Tabular
  • Modyfikacja i optymalizacja widoków SQL
  • Przygotowanie rozwiązań opartych o AzureSynapse Analytics
  • Optymalizacja raportów opartych o PowerBI

Kogo poszukujemy?

Oczekiwania:
  • Praktyczna znajomość T-SQL
  • Praktyczna znajomość DAX, Power Query, VertiPaq
  • Praktyczna znajomość Power Platform (PowerBI)
  • Podstawowa znajomość rozwiązań do przetwarzania danych opartych o Azure
  • Samodzielna praca
  • Dodatkowo atutem będzie praktyczna znajomość Microsoft Fabric

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 140-160 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa w całości
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub zdalnie

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami o zasięgu globalnym. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.