Senior Java / Kotlin Developer (Remote)

20000-30000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)

ITFS Sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Senior Java/Kotlin Developer:
  • Lokalizacja: praca zdalna
  • Start: ASAP (max. 1 msc okresu wypowiedzenia)
  • Kontrakt: UoP z Klientem
  • Wynagrodzenie: do 30 000 zł brutto/msc (UoP)
  • Klient: elektronika
Zadania:

Obowiązki obejmują prace badawczo – rozwojowe zmierzające do stworzenia kompleksowego rozwiązania typu system design (w tym każdego z jego elementu), służącego do konwersji i tworzenia aplikacji mobilnych przeznaczonych na system Android, szczególnie w zakresie:

  • identyfikacji kluczowych elementów projektowanego rozwiązania;
  • zaprojektowania architektury projektowania rozwiązania;
  • prac związanych z analizą kodu oraz określeniem kluczowych elementów tworzonego systemu;
  • prac związanych z zaprojektowaniem i implementacja elementów składowych systemu w języku Kotlin;
  • badań w zakresie modułów estymujących poziom zużycia prądu;
  • implementacji i prototypowaniu składników projektowanego rozwiązania w na potrzeby eksperymentów;
  • adaptacji funkcjonalności i skalowania elementów.

Proces rekrutacyjny:
  1. Rozmowa telefoniczna z ITFS (15 min)
  2. 2 rozmowy z Klientem (techniczna i miękka)

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • minimum 5 lat doświadczenia w rozwoju aplikacji natywnych na system Android z wykorzystaniem Material Design,
  • doświadczenie w pracy z Java, Kotlin,
  • doświadczenie i wiedzę w zakresie modyfikacji systemu operacyjnego Android,
  • doświadczenie w pracy przynajmniej nad dwoma aplikacjami na system Android w wersji 12
Nice to have:
  • doświadczenie w pracy nad aplikacjami „pixel perfect”
  • wykorzystywanie technologii Jetpack Compose

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 20000-30000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.