Software Engineer

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Miejsce pracy: stacjonarnie we Wrocławiu
  • Start: ASAP (max 30 dni okresu wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS, współpraca długofalowa
  • Stawka: 130-150 zł/h netto + VAT
  • Klient: branża technologiczna
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie aplikacji na Android
  • Tworzenie testów zgodności (jednostkowe/integracyjne)
  • Rozwój Bedstead SDK (Java/Kotlin)
  • Tworzenie interfejsów API w celu konfiguracji urządzenia z Androidem
  • Rozwiązywanie problemów związanych z wydajnością i stabilnością.
  • Tworzenie dokumentacji i samouczków dla pakietu Bedstead SDK
  • Segregowanie, debugowanie i rozwiązywanie problemów zarówno w zestawie testów zgodności, jak i w pakiecie Bedstead SDK
Oferujemy:
  • Przejrzyste warunki współpracy
  • Współpraca długofalowa
  • Możliwość skorzystania z benefitów (dofinansowanie do pakietu medycznego Enel-med i Multisport oraz podstawowy pakiet księgowy - darmowy do trzech faktur miesięcznie)

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu w Java lub Kotlin
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na Android
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2+ (warunek konieczny) - praca w środowisku międzynarodowym
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i zdolności analityczne
  • Doskonałe umiejętności komunikacji i współpracy

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 130-150 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Brak
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Wrocław

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.