Senior PHP Developer (Remote)

Angry Nerds

Czym będziesz się zajmować?

Twój zakres obowiązków:
  • Współpraca z teamem projektowym i klientem,
  • Projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie integracji API z wieloma systemami,
  • Dodawanie nowych funkcjonalności do istniejącej platformy,
  • Wykorzystywanie języka angielskiego w codziennej pracy.
Zapewnimy Tobie:
  • Pracę w pełni zdalną,
  • Elastyczne godziny pracy, dobre dla rannych ptaszków i nocnych marków,
  • Służbowy sprzęt i budżet na akcesoria,
  • Roczny budżet szkoleniowy,
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego i opieki medycznej (także przy współpracy w oparciu o kontrakt B2B),
  • Budżet integracyjny,
  • Pracę w firmie o płaskiej strukturze w zgranym zespole Nerdów :)

Kogo poszukujemy?

Nasze oczekiwania
  • Minimum 5-letnie, komercyjne doświadczenie w tworzeniu nowoczesnych aplikacji webowych,
  • Bardzo dobra znajomość PHP (7 i 8) oraz Symfony (wersja 6 i wyżej),
  • Bardzo dobra znajomość Node.js,
  • Doświadczenie w pracy z Google Cloud,
  • Doświadczenie w pracy z: MySQL, REST API, JSON, GIT i CI/CD,
  • Doświadczenie w pisaniu testów,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację z klientem,
  • Komunikatywność i proaktywność,
  • Otwartość do współpracy i dzielenia się wiedzą.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 15000-21000 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa w całości
  • Budżet szkoleniowy
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Robotnicza 42, Wrocław lub zdalnie

Hej! Jesteśmy Angry Nerds i zapraszamy Cię do naszego świata apek mobilnych i webowych!    O Angry Nerds słów kilka:   Software House | 8 lat na rynku | ok. 100 osób na pokładzie | 545 zrealizowanych projektów