Inżynier Robotyk

H2B Group

H2B Group szuka Inżyniera Robotyka do projektów swoich klientów!

Mamy Klientów z wielu branż i z różnych miejsc w Polsce i Europie!

Więc nawet jeśli uważasz, że niektóre wymagania Ciebie nie dotyczą to i tak aplikuj! Albo umiesz więcej -  Bądź pewien, że dopasujemy projekt pod Twoje umiejętności i wymagania!

Szukamy ambitnych osób chcących rozwijać swoje umiejętności. Oferujemy przede wszystkim elastyczność w dopasowaniu projektu. Nasze naturalne środowisko to branża IT, więc jeśli chciałbyś poznawać tajniki języków programowania jesteśmy w stanie Ci pomóc i wesprzeć Cię w nauce, np. mentorem, w wybranej technologii!

Przykładowe obowiązki:
  • programowanie robotów przemysłowych,
  • uczestnictwo przy uruchamianiu nowych linii produkcyjnych,
  • optymalizacja pracy robotów oraz wdrażanie zmian,
  • analizowanie problemów związanych z systemami zrobotyzowanymi oraz planowanie działań korygujących,
  • programowanie robotów offline w programie np. Process Simulate (lub innych)
Oferujemy:
  • Pracę na terenie całej Polski
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Pracę hybrydową z różnych miejsc w Europie
  • Pracę w innowacyjnym środowisku z nowoczesnymi technologiami

Kogo poszukujemy?

Nasze wymagania:
  • pełna dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów w kraju i za granicę,
  • wykształcenie kierunkowe, preferowane specjalności: automatyka, robotyka,
  • umiejętność programowania minimum jednego z poniższych robotów przemysłowych - ABB, KUKA, FANUC, COMAU, MITSHUBISHI EL.
  • dodatkowy atut znajomość robotów Yaskawa,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (robotyk, automatyk)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • angielski - komunikatywny

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 7500-14000 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo

Gdzie będziesz pracował?

Abrahama 1A, Gdańsk lub hybrydowo

H2B Group to software house z ponad 7-letnim doświadczeniem. Współpracujemy zarówno z Klientami polskimi, jak i zagranicznymi. Jeżeli szukasz nowych wyzwań w obszarze związanym z programowaniem i projektowaniem systemów to zapraszamy Cię do złożenia swojej aplikacji. Jako software house mamy ogromny wpływ na otoczenie, w którym pracujemy, poprzez realizowanie ciekawych projektów. Tworzymy rozwiązania dedykowane dla różnych branż, tj. Medtech, Greentech, Physiotech, branży finansowej i ubezpieczeniowej, ale przede wszystkim zajmujemy się software developmentem.