PL/SQL Developer

ASTEK Polska

Czym będziesz się zajmować?

Zakres obowiązków:
  • Rozwój aplikacji opartych na technologiach Oracle
  • Rozwój systemów opartych na bazach danych Oracle oraz MSSQL
  • Obsługa procesu zewnętrznej realizacji zleceń zmian informatycznych
  • Opiniowanie projektów systemów informatycznych
  • Współpraca z dostawcami systemów informatycznych
  • Wspieranie innych pracowników zespołu w rozwiązywaniu problemów programistycznych
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych lub wynikających z zatwierdzonych procedur i instrukcji
  • Raportowanie postępów prac do kierownika zespołu

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Wykształcenie średnie poparte minimum 4 letnim doświadczeniem w programowaniu w środowisku baz danych Oracle
  • Znajomość baz danych Oracle w wersjach 11g i wyższe
  • Znajomość Oracle Forms and Reports 11g
  • Znajomość SQL, PL/SQL
  • Znajomość programowania w języku Java
  • Znajomość technologii związanych z J2EE
  • Praktyczna znajomość UML
  • Projektowanie rozwiązań bazodanowych
  • Dokumentowanie swojego kodu i korzystanie z GIT
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 1000-1300 PLN dziennie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje

Gdzie będziesz pracował?

Aleja Jana Pawła II 22, Warszawa lub hybrydowo

ASTEK to międzynarodowa firma o francuskich korzeniach, która istnieje od ponad 30 lat. Astek Group jest globalnym graczem w obszarze konsultingu usług IT obecnym na 5 kontynentach. W Polsce na naszym pokładzie jest obecnie 1700 konsultantów o profilach głównie IT i non-IT. To co nas wyróżnia to duża ilość projektów informatycznych z wielu branż takich jak: bankowość, telekomunikacja, ubezpieczenia, pharma, finance, hi-tech.