Architekt ds. procesów Ferryt (Remote)

ASTEK Polska

Jako ASTEK Polska poszukujemy aktualnie Architekta ds. Procesów Ferryt dla jednego z najbardziej znanych banków w Polsce.

  • Lokalizacja: 100% zdalnie, biuro w Warszawie
  • Wynagrodzenie: od 800 do 1300PLN + VAT/Dzień/B2B (Możliwość UoP)
  • Projekt: nowe rozwiązanie związane z kredytami hipotecznymi.
Obowiązki:
  • Opracowywanie koncepcji architektury rozwiązania przy wykorzystaniu platformy Ferryt.
  • Analiza, projektowanie i nadzór nad wdrażaniem rozwiązań na platformie Ferryt, w szczególności udział w przygotowaniu narzędzi informatycznych wspierających zarządzanie procesami kredytowymi.
  • Wspieranie zespołu projektowego w kluczowych decyzjach technologicznych.
  • Planowanie integracji źródeł danych i rozwoju zbiorów danych.
  • Szacowanie wpływu zmian na architekturę IT.
  • Dekompozycja złożonych zagadnień architektonicznych, projektowanie rozwiązań rozproszonych, wielowarstwowych i komponentowych.
  • Przygotowanie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej.
  • Współpracę z innymi departamentami Banku oraz podmiotami zewnętrznymi w zakresie realizowanych zadań.

Kogo poszukujemy?

Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Jesteś absolwentem informatyki, matematyki, fizyki lub pokrewnych
  • Potrafisz logicznie myśleć i rozwiązywać napotykane problemy
  • Posiadasz znajomość metodyk pozyskiwania, strukturyzowania i modelowania wymagań
  • Masz umiejętność jasnego precyzowania i przekazywania koncepcji dotyczących projektowanych systemów, w tym posiadasz znajomość notacji UML i BPMN
  • Posiadasz znajomość zagadnień architektury dla platformy Ferryt
  • Masz doświadczenie w budowie procesów - mile wdziana znajomość procesów dot. kredytów hipotecznych
  • Nieobce jest Ci programowanie obiektowe JAVA lub C#
  • Masz praktykę z relacyjnymi bazami danych
  • Swoje obowiązki wykonujesz z zaangażowaniem i optymizmem, a przy tym charakteryzujesz się profesjonalizmem oraz samodzielnością w działaniu
  • Lubisz pracę w metodyce agile
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 800-1300 PLN dziennie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

ASTEK Polska Sp. z o.o. jest czołowym dostawcą usług IT, inżynierii i konsultingu. Szukamy ekspertów, którzy razem z nami będą tworzyć projekty informatyczne dla największych firm w Polsce i za granicą. Pracujemy w modelu partnerskim, gdzie podstawą jest wzajemny szacunek, zaufanie oraz zasada win-win.