Programista ABAP / ABAP Developer (Remote)

Novaris Sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

  • Stanowisko : ABAP Developer
  • Miejsce pracy: Zdalnie
Obowiązki:
  • Współpraca z innymi osobami z zespołu rozwojowo-utrzymaniowego SAP ERP oraz innymi zespołami technicznymi w organizacji, a także z użytkownikami systemu SAP
  • Projektowanie techniczne
  • Wprowadzanie modyfikacji w systemach ERP wg ustalonych specyfikacji (min. programowanie, definiowanie interfejsów, definiowanie transakcji, obiektów słownikowych, komunikatów, obiektów uprawnień, definiowanie zadań).
  • Analiza i naprawa zgłoszonych błędów.
  • Wgrywanie transportów na system testowy.
  • Testy techniczne wprowadzanych zmian.
  • Tworzenie odpowiedniej dokumentacji
  • Raportowanie postępów prac
Oferujemy:
  • W przypadku zatrudnienia w oparciu B2B stawka za dzień pracy od 1200 do 1400 PLN netto
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B lub Umowa i Prace (w zależności od preferencji kandydata)
  • Projekt długoterminowy

Kogo poszukujemy?

Kwalifikacje techniczne:
  • Doświadczenie w programowaniu w języku ABAP min 3 lata
  • Doświadczenie funkcjonalne w pracy z modułami SAP np. FI, CO, MM, SD, PP, HR.
  • Wykształcenie wyższe techniczne mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego.
Mile widziane:
  • Znajomość SAP HANA

Języki:

  • Angielski

  • Polski

  • 24000-32000 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

Firma Novaris rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku i od tego momentu zajmuje się kreowaniem, utrzymaniem, testowaniem i adoptowaniem systemów informatycznych do potrzeb Naszych klientów Jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed naszą firmą jest tworzenie nowoczesnych aplikacji przy użyciu najnowszych technologi programistycznych obecnych na rynku