Business - System Analyst

Scalo sp. z o.o.

Projekt dotyczący: systemu wspierającego zarządzanie i administrację. Dedykowany jest dla szpitali. Zawiera dwa największe moduły: Kadry i Płace oraz Finanse i Księgowość. Stos technologiczny: UML, BPMN, EA, Jira, bazy danych (Oracle, PostgreSQL).

Zadania:
  • zbieranie wymagań od użytkowników,
  • identyfikowanie i modelowanie procesów biznesowych,
  • uzgadnianie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych systemu,
  • przekładanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych na funkcje systemów informatycznych,
  • opracowywanie i weryfikacja biznesowych scenariuszy testowych,
  • wykonywanie testów akceptacyjnych,
  • współpraca z PO, zespołami programistycznymi, partnerami i kooperantami,
  • przygotowywanie i wycena ofert dla klientów,
  • wsparcie serwisu dla klientów w rozwiązywaniu problemów,
  • projektowanie interfejsu użytkownika zapewniającego funkcjonalność, ergonomię i użyteczność,
  • dokumentowanie funkcjonalności budowanych systemów,
  • stawka: 100-115 zł/h przy B2B w zależności od doświadczenia.

  • posiadasz min. 3 lata w zakresie analizy biznesowej, systemowej, ewentualnie w obszarze wsparcia aplikacyjnego IT lub obszarze kadrowo-płacowym,
  • masz doświadczenie we wdrożeniach/analizie/projektowaniu systemów informatycznych klasy ERP w obszarze kadrowo-płacowym lub w pracy w obszarze kadrowo-płacowym,
  • posiadasz doświadczenie w identyfikacji i zarządzaniu wymaganiami użytkowników oraz tworzeniu specyfikacji systemowych,
  • znasz notacje UML i/lub BPMN,
  • znasz proces wytwarzania oprogramowania,
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności zbierania informacji, analizy i ich wykorzystywania,
  • masz systemowe podejście do rozwiązywania powierzonych zadań,
  • jesteś otwarty/a na zmiany, poszukiwanie i tworzenie nowych rozwiązań, myślenie „out of the box”,
  • posiadasz rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz umiejętność pracy zespołowej,
  • masz dobrą organizację pracy: umiejętność ustalania priorytetów, planowania pracy i zarządzania sobą w czasie,
  • masz doświadczenie w zarządzaniu backlogiem produktu, dekompozycji wymagań oraz w tworzeniu user story / use case z wykorzystaniem narzędzi typu Jira lub podobnych,
  • czytasz modele XML,
  • znasz narzędzia Enterprise Architect,
  • dobra znasz pakiet MS Office.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 100-115 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo

Gdzie będziesz pracował?

Przewozowa, Gliwice lub hybrydowo

U nas możesz zmienić projekt lub przejść do innego działu Rozumiemy, że każdy może potrzebować zmiany lub dopiero szuka swojej zawodowej drogi. Jeżeli projekt, w którym pracujesz nie do końca Ci odpowiada – wspólnie znajdziemy inny. W Scalo jest w czym wybierać.