IoT Technician

eREKRUTER IT

  • Wymagana dyspozycyjność do wyjazdów do lokalizacjach klienta, m.in. Kraków, Warszawa, Łódź, Wrocław - na dzień dzisiejszy mamy potrzebę ok. 1-2 wizyt tygodniowo, reszta zdalnie, głównie Kraków, rzadziej Warszawa, Łódź, Wrocław

Praca na cały etat :-)

Twoje zadania:
  • Diagnostykę i serwis rozwiązań IoT (Internet of Things),
  • Udział w dużym projekcie rozwoju produktu Souly IoT,
  • Współpraca z działem IoT Development oraz klientem końcowym,
  • Wpływ na rozwój produktu przez jego usprawnienia,
  • Praca zdalną i w lokalizacji klienta, w której działają nasze systemy IoT.

Kogo poszukujemy?

Czego oczekujemy?
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Dyspozycyjność do wyjazdów do lokalizacjach klienta, m.in. Kraków, Warszawa, Łódź, Wrocław,
  • Proklienckie nastawienie w pracy,
  • Chęć rozwiązywania problemów technicznych,
  • Zainteresowania techniczne (np. elektronika, telekomunikacja, IT),
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV,
  • Mile widziany własny samochód.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 5000-7000 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje
  • Parking, Parking rowerowy
  • Płatny "urlop" dla B2B

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Poznań lub hybrydowo

Jesteśmy ekipą technicznych, ale zorientowanych na biznes osób, które lubią rozwiązywać łamigłówki związane z projektami transformacji IT dla globalnych i krajowych firm. Zakres naszych działań technicznych i specjalizacji obejmuje głównie sieci, technologie bezprzewodowe, cyberbezpieczeństwo, centra danych, collaboration i rozwój oprogramowania. Oferujemy: - Wynagrodzenie w przedziale od 4000-6000 PLN/mc b2b + VAT (w zależności od umiejętności) - Pracę w nowoczesnych projektach pełnych wyzwań technicznych i możliwość podnoszenia kwalifikacji, - Dodatkowe zwroty finansowe za dojazdy serwisowe własnym samochodem, - Praca zadaniowa, dyspozycyjność w godzinach 9-17, - Płaska struktura organizacyjna i profesjonalny zespół współpracowników, - Możliwość rozwoju, szkoleń i awansu do działów Grandmetric Managed Services, IoT Development, - System kafeteryjny z comiesięcznym budżetem (w tym na opiekę medyczną lub pakiet sportowy), - Dodatkowy płatny tydzień odpoczynku do wykorzystania w ciągu roku. Co dalej? - Otrzymasz wiadomość e-mail od naszego zespołu, jeśli Twoja aplikacja spełnia nasze wymagania. - Zaprosimy Cię na rozmowę online z liderem Advanced Services. - Możemy poprosić Cię również o wykonanie zadania rekrutacyjnego. - Otrzymasz od nas odpowiedź niezależnie od wyników rozmowy kwalifikacyjnej.