IAM Performance Test Lead

HRO Digital

Czym będziesz się zajmować?

Obowiązki:
  • Przejmowanie pełnej odpowiedzialności za testowanie wydajności, zarówno rozwiązań, jak i migracji,
  • Przejmowanie bieżących wybór narzędzi i podejścia oraz przedstaw zalecenia dotyczące dalszego postępowania,
  • Nadzorowanie realizacji docelowych testów wydajności, w tym wskaźniki/pulpity kontrolne raportów z postępów i ukończenia oraz zarządzanie defektami,
  • Definiowanie strategii testów wydajnościowych zarówno dla rozwiązania, jak i migracji, łącznie z wymaganiami dotyczącymi narzędzi, środowiska i zasobów,
  • Zarządzanie i planowanie wykonywania testów wydajnościowych zarówno rozwiązania, jak i migracji, w tym raportami postępu i ukończenia, metrykami/panelami kontrolnymi oraz zarządzaniem defektami,
  • Budowanie zespołu ds. testów wydajnościowych, który będzie wspierał zdefiniowaną strategię.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Doświadczenie w masowych testach wydajnościowych w złożonym środowisku globalnym,
  • Doświadczenie w wyborze/zaleceniach narzędzi testowych na podstawie oceny środowiska/krajobrazu,
  • Doświadczenie w definiowaniu kompleksowej strategii testów wydajności (a nie planu), która w pełni definiuje podejście, środowisko, zakres, ryzyko i wymagane zasoby,
  • Doświadczenie w realizacji ustalonych terminów/metodologii Waterfall,
  • Umiejętność przeglądania i przesyłania opinii na temat złożonej architektury, rozwiązań i dokumentacji integracyjnej,
  • Umiejętność komunikowania się i raportowania w sposób otwarty i dokładny, w odpowiednim czasie,
  • Umiejętność rozpoznawania zagrożeń i problemów oraz zgłaszania ich w odpowiednim czasie,
  • Umiejętność kierowania małym zespołem inżynierów zajmujących się testami wydajnościowymi,
  • Ekspercka wiedza na temat JMeter i LoadRunner (aktualny zestaw narzędzi), w tym wszelkie wymagania licencyjne, konfiguracja, pulpity nawigacyjne i raportowanie,
  • Mile widziane doświadczenie w testowaniu aplikacji/infrastruktury do zarządzania dostępem uprzywilejowanym.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 17000-23500 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Wadowicka 3A, Kraków lub hybrydowo

Prowadzimy Systematyczne Badania Rynku, Co Pozwala Naszym Zespołom Digital Być O Krok Przed Konkurencją. Oferujemy między innymi usługi rekrutacyjne dla StartUpów, IT, usług wspólnych i branży finansowej. Łączymy najbardziej innowacyjne organizacje z najlepszymi ludźmi na rynku.