Inżynier Systemowy

9500-17000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)

TeamQuest

Czym będziesz się zajmować?

Zadania:
  • Jako Inżynier Systemu i Certyfikacji jesteś częścią zespołu Inżynierii Systemów, który odpowiada za Zarządzanie Wymaganiami, projektowanie systemu, architekturę systemu oraz projektowanie funkcjonalne systemu transferu energii. Jako część zespołu, będziesz organizować i koordynować wraz z inżynierami projektowania certyfikację produktów. Obejmuje to określenie wymagań certyfikacyjnych we wczesnym etapie procesu rozwoju, monitorowanie ich w trakcie procesu rozwoju i weryfikację na końcu procesu rozwoju.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Solidna wiedza na temat procesów certyfikacji (>3 lata)
  • Ukończone studia w dziedzinie inżynierii, preferowany kierunek: inżynieria elektryczna
  • Doświadczenie w typowych standardach branżowych, takich jak dyrektywa niskiego napięcia
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki mocy i/lub transferu energii bezprzewodowej
  • Doświadczenie w współpracy z organami certyfikującymi, takimi jak T V, UL lub inni
  • Przede wszystkim szukamy osoby pełnej energii! Jesteś gotów rozwijać systemy, które można z sukcesem sprzedawać klientom. Dzielisz się entuzjazmem, wiedzą i doświadczeniem z innymi, ale również jesteś otwarty na naukę i własny rozwój.
  • Biegła znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego to dodatkowy atut

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 9500-17000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Brak
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne
  • Pakiet medyczny
  • Parking
  • Pakiet relokacyjny

Gdzie będziesz pracował?

Nowy Kisielin Antoniego Wysockiego, Zielona Góra

Pracownicy HR, którzy tworzą trzon naszej firmy. Bazując na swojej wiedzy teoretycznej i doświadczeniu w branży, poszukują i znajdują profesjonalistów IT o szerokim spektrum specjalizacji.