SQL Developer

HRO Digital

Czym będziesz się zajmować?

Obowiązki
  • Wspieranie i utrzymywanie globalnych narzędzi audytu i raportowania,
  • Przyczynianie się do poprawy usług poprzez automatyzację i innowacje,
  • Własna praca i zadania w ramach projektów (takie jak modernizacje),
  • Praca własna, aby w wymaganym terminie odpowiadać zespołom ds. audytu i zgodności,
  • Wykorzystywanie narzędzia i najlepszych praktyk Agile w zespole,
  • Okazjonalna praca po godzinach,
  • Współpraca z członkami globalnego zespołu, zarówno w naszym zespole, jak i poza nim.

Kogo poszukujemy?

Wymagania
  • Ponad 5 lat doświadczenia w MS SQL Server,
  • Mile widziane doświadczenie z bazami danych Oracle, Postgres i MySQL,
  • Doświadczenie w pracy z wolumenami danych do 200M w projekcie bazy danych opartym na jednostkach,
  • Zrozumienie schematów, procedur składowanych i funkcji,
  • Doświadczenie w pisaniu skryptów, np. PowerShell/Batsh, umożliwiające automatyzację zadań,
  • Doświadczenie w pracy z serwerem Windows,
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania kodem źródłowym, takimi jak GIT/Visual Studio,
  • Doświadczenie SSRS.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 12000-20000 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Wadowicka 3A, Kraków lub hybrydowo

Prowadzimy Systematyczne Badania Rynku, Co Pozwala Naszym Zespołom Digital Być O Krok Przed Konkurencją. Oferujemy między innymi usługi rekrutacyjne dla StartUpów, IT, usług wspólnych i branży finansowej. Łączymy najbardziej innowacyjne organizacje z najlepszymi ludźmi na rynku.