Administrator IT - Microsoft Office 365

12000-14000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)

TeamQuest Sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Miejsce pracy: Rudno (Powiat Otwocki - niedaleko Warszawy)

Zadania:
  • Zarządzanie i administrowanie siecią LAN.
  • Zarządzanie dostępem do Internetu, dostępem do sieci wewnętrznej, systemów testowych i produkcyjnych.
  • Konfigurowanie stacji roboczych, serwerów, instalacja oprogramowania, nadawanie uprawnień.
  • Rozwiązywanie problemów ze sprzętem, systemem operacyjnym, urządzeniami sieciowymi, oprogramowaniem, usługami sieciowymi
  • Administrowanie serwerami, usługami i urządzeniami sieciowymi.
  • Kontrola bezpieczeństwa sieci lokalnej i stopnia dostępu do zasobów sieciowych.
  • Administracja Microsoft 365, zarządzanie usługami Microsoft 365 Admin Center (m.in. Exchange Online, OneDrive, Sharepoint).
  • Monitoring i zarządzanie licencjami Microsoft 365 oraz pozostałych aplikacji wykorzystywanych w firmie.
  • Bieżące uzupełnianie bazy wiedzy, w tym dokumentacji wdrażanych zmian w systemach.
Oferujemy:
  • Kompleksowe wdrożenie w zakres profilu działalności firmy.
  • Pracę w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku kosmetycznym.
  • Pracę w ciekawej i dynamicznie rozwijającej się branży.
  • Liczne wyzwania i możliwość wykazania się.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku w ramach podobnych odpowiedzialności.
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft 365 (Exchange Online, One Drive, Sharepoint Online) od strony Administratora.
  • Znajomość obsługi systemu helpdesk.
  • Wysokie umiejętności analityczne, organizacyjne, dokładność, dbanie o szczegóły.
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem.
  • Mocne zdolności analityczne i komunikacyjne.
  • Duża samodzielność w pracy.
  • Umiejętność szybkiego reagowania na zmieniające się priorytety.
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z innym.
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz podstawową komunikację.
Mile widziane:
  • Administracja VMware vSphere 7.
  • Znajomość ESET Protect.
  • Doświadczenie z obsługi PowerStore oraz Tape Library.
  • Znajomość zagadnień kontroli dostępu ROGER i HikVision i CCVT.
  • Znajomość rozwiązań do zarządzania urządzeniami mobilnymi MDM i systemu monitorowania infrastruktury IT (Axence NVision).

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 12000-14000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)
  • Umowa o pracę - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Brak
  • Kawa / Herbata, Obiady
  • Parking

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Rudno

Pracownicy HR, którzy tworzą trzon naszej firmy. Bazując na swojej wiedzy teoretycznej i doświadczeniu w branży, poszukują i znajdują profesjonalistów IT o szerokim spektrum specjalizacji. Dzięki zastosowaniu odpowiednich narzędzi związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, zatrudnieniem, oceną pracownika i umiejętnością budowania kompleksowych zespołów, potrafią zrekrutować osoby o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych, umiejętnościach społecznych, zorientowanych na realizację postawionych przed nimi celów.