Java Developer (Remote)

IT Contracting by Pentacomp

Czym będziesz się zajmować?

Do zespołu Pentacomp obecnie poszukujemy Programisty Java!

  • Praca 100% zdalna
  • Umowa: B2B
  • Stawka: 110 - 140 PLN netto/h + VAT B2B
  • Godziny pracy: Elastyczny czas pracy, w przedziale 7-20 (Pon. – Pt.)
Zakres obowiązków:
  • Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu nowych funkcjonalności pokrytych testami jednostkowymi oraz integracyjnymi
  • Udział w optymalizacji procesu wytwarzania oprogramowania
  • Wsparcie w diagnozie problemów i optymalizacji działania
  • Praca zgodna z metodyką SCRUM (udział w spotkaniach: Daily, Sprint, Retro itp.)
  • Wykonywanie code review na pull-requestach
  • Szacowanie pracy w ramach przyszłych projektów
  • Dokumentacja wypracowanych rozwiązań

Umiejętności i kwalifikacje, których oczekujemy od Kandydatów:
  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku programisty Java
  • Java 7, 8+ oraz Java EE 6+
  • SOLID, TDD, GitFlow, Design Patterns
  • Znajomość i doświadczenie z technologiami:
  • Spring Framework (w tym Spring Security oraz standardami JWT i OpenID/Oauth2)
  • JPA i/lub dowolną z bibliotek klasy ORM (Object-Relational Mapping)
  • Relacyjną bazą danych SQL i systemy zarządzania bazami typu pgAdmin, MySQL Workbench
  • dowolnym z serwerów aplikacyjnych np. JBoss, WebLogic, WildFly;
  • dobrej znajomości HTML, JavaScript, CSS
  • jedna z technologii front-endowych (np. JSF, Angular 2 +)
  • top 10 podatności OWASP
  • maven 3, Gradle;
  • webserwisy SOAP oraz REST
  • Bardzo dobra znajomość systemu wersjonowania GIT
  • Znajomość bibliotek wspierających testowanie np. Mockito, AssertJ
  • Znajomość baz danych NoSQL: MongoDB, Apache Cassandra oraz technik ich integracji z technologią Spring Framework
  • Docker lub Kubernates
  • Dobra znajomość narzędzi do testowania API: Postman, SoapUI.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 18500-23500 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata
  • Parking, Pokój relaksu

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

Jako Pentacomp tworzymy rozwiązania IT łączące innowacyjność z latami doświadczeń - a ich mamy całkiem sporo. Istniejemy na rynku prawie 30 lat i możemy pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami. Pentacomp - Think, Feel, Innovate