Specjalista ds. bezpieczeństwa aplikacji

speedapp

Czym będziesz się zajmować?

Zadania:
  • nadzór nad bezpieczeństwem aplikacji i systemów firmy
  • opiniowanie i akceptacja po kątem bezpieczeństwa wdrażanych rozwiązań informatycznych
  • aktywny udział w procesie tworzenia oprogramowania, współpraca z zespołami developerów
  • współpraca w realizacji projektów podnoszących bezpieczeństwo aplikacji
  • wsparcie w tworzeniu narzędzi, procedur i regulacji w zakresie bezpieczeństwa aplikacji
  • reagowanie na incydenty bezpieczeństwa w podległym obszarze, nadzór nad łagodzeniem skutków, oraz analiza i usuwanie przyczyn
  • planowanie i koordynacja zewnętrznych audytów bezpieczeństwa
  • monitorowanie postępu implementacji zaleceń pokontrolnych

Kogo poszukujemy?

Profil kandydata/ki:
  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek – informatyka
  • min. 2 letnie doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa IT
  • praktyczna znajomość standardów oraz regulacji w zakresie bezpieczeństwa aplikacji np. OWASP, OWASP WSTG. OWASP MASVS, SAST, DAST
  • dobra wiedza z zakresu bezpieczeństwa aplikacji i administracji systemami IT, Microsoft, Linux, Azure Cloud
  • podstawowa wiedza z zakresu procesów CI/CD i narzędzi Devops

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 80-120 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Brak
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Poznań

Budujemy zaangażowane zespoły IT i pomagamy w ich zarządzaniu.