System Engineer (PHP, GLPI)

apreel Sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie w zakresie aktualizacji oprogramowania GLPI z wersji 0.78 do wersji 10.x.
  • Optymalizację wydajnościową dostarczanych rozwiązań.
  • Utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych.
  • Stabilizację wdrożonego rozwiązania.
Oferta:
  • Lokalizacja: Warszawa - praca hybrydowa wymagane wizyty w biurze 1x w tygodniu
  • Współpraca: długofalowa
  • Start: asap
  • Zatrudnienie: przez apreel na zasadach B2B
  • Stawka: do 175,00 PLN netto/h

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Linux,
  • Bardzo dobra znajomość PHP. Umiejętność instalowania różnych wersji,
  • Bardzo dobra znajomość bazy MySQL i języka SQL,
  • Doświadczenie w aktualizacji systemu GLPI do nowszych wersji lub znajomość administracji systemu GLPI,
  • Umiejętności pracy w zespole, samodzielności, komunikatywności, otwartości.

Języki:

  • Polski

  • 140-175 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje

Gdzie będziesz pracował?

Rondo Daszyńskiego, Warszawa lub hybrydowo

Oferujemy nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole. Jasne zasady współpracy oraz szybkość w opłacaniu faktury.